pHformula näohooldused

pHformula NÄOHOOLDUSED

pHformula on uue põlvkonna kosmeetiline nahauuenduse meetod.

pHformula filosoofia tugineb kontrollitud keemilisele nahauuenduse meetodile, kus kasutatakse hapete segusid koos vitamiinide, antioksüdantide, aminohapete, põletikuvastaste ainete ja mikroelementidega.

Ennekõike pakub pHformula efektiivseid lahendusi erinevatele nahaprobleemidele:

  • VANANEMINE
  • ROSAATSEA
  • AKNE
  • HÜPPERPIGMENTATSIOON
  • TUHM JA SÄRATU JUME
  • LIIGNE RASUERITUS
  • ERINEVAT TÜÜPI ARMID

pHformula nahauuenduse meetodiga on võimalik saavutada väga head tulemused riskivabalt ja ilma pika taastumisperioodita.

Nahk näib tervem, proleemivabam ja hooldatud.

S.P. complex naha tundlikkuse hindamine / eelhooldus / konsultatsioon 45 min
25 €
Kõigile hooldustele on võimalik lisaks võtta mehaaniline puhastus 15 min
10 €
pHformula A.G.E. HOOLDUS Vananevale, päikesekahjustatud nahale 45 min
62 €

pHformula A.G.E. lahused on spetsiaalselt välja töötatud kõrgetasemeliste vananemisvastaste nahauuendusprotseduuride läbiviimiseks, et kaotada naha tavapärased vananemismärgid nagu fotovananemine, pigmendimuutused, tuhm ja väsinud jume, pindmised ja keskmise sügavusega kortsud näol.

pHformula M.E.L.A. – HÜPERPIGMENTATSIOONI HOOLDUS 45 min
68 €

Unikaalne pHformula „energiasavi“ koostis, mida kasutatakse MELA koorimise hoolduses on võimas hüperpigmentatsiooni puhul, et vähendada epidermises kogunenud melaniini. See pärsib tõhusalt melaniini tekitava ensüümi aktiivsust, stimuleerides samal ajal epidermise uuenemise ja seega kiirendab olemasoleva melaniini eemaldumist nahast. Tänu uuenduslikule ja väga tõhusale toimimisviisile saadakse märkimisväärseid ja nähtavaid tulemusi minimaalse riskiga nahale.

pHformula A.C.N.E. – AKNE HOOLDUS 45 min
62 €

Ainulaadne pHformula ACNE koostis on spetsiaalselt loodud, et kõrvaldada peamised akne ilmingud nagu komedoonid, põletikud, vistrikud ning ebatasane naha pind. Aktiivlahus läbistab tõhusalt poore, aidates lahustada sinna kogunenud mustust ning hoida kontroll all mikroobide vohamist aknele kalduvas nahas. Lahus pakub põletikuvastast leevendust koos tugeva keratolüütilise toimega, aidates normaliseerida probleemset nahka. See on suunatud hoidma ära 4 peamist tegurid, mis käivitavad akne.
1. seborröa ehk rasu liigtootmine
2. hüperkeratinisation ehk liigsarvestumine
3. mikroobide kolonisatsioon (P. acne)
4. põletik

pHformula C.R. – KROONILISE PUNETUSE HOOLDUS 45 min
62 €

Aktiivne ja tõhus taastav kompleks krooniline punetuse ja rosaatsea puhul. Spetsiaalselt sellise naha probleemi jaoks välja töötatud antimikroobne toime aitab vähendada punetust ning retsidiivide vältimiseks.

pHformula V.I.T.A.C. - C-vitamiini särahooldus 45 min
55 €

Kõrge vitamiin C kontsentratsioonid on väga hea imendumise võimega. Innovatiivne süsteem, mis käsitleb varajasi vananemise märke nahal. L-askorbiinhape aitab tugevdada naha kollageeni ja elastiini võrgustiku. Hoolitsus sobib kasutamiseks fotovananemise ja pigmenteerunud nahale, aitab parandada ebaühtlast pigmentatsiooni, kui seda teha regulaarselt. Sobib kasutamiseks pHformula suvise nahauuendusprotseduurina.

365-SIGNATUUR - niisutav ja sära andev hooldus massaaži ja maskiga 90 min
75 €

365 signatuur nahauuenduprotseduuri saab kergesti kohandada vastavalt naha vajadustele lisades spetsiifilised aktivatorid H.Y.D.R.A. gel maskile ja M.A.S.S.A.G.E. kreemile. See professionaalne nahauuendushooldus edastab aktiivained topelt koguses nahakihtidesse jättes nahka siledana ning niisutatuna.

V.I.T.A.C. + I.N.S.T.A.N.T.
68 €

C- vitamiini särahooldus poore ahendava maskiga 60 min

V.I.T.A.C. + P.E.P.T.I.D.E.
68 €

C-vitamiini särahooldus vananemisvastase maskiga 60 min

V.I.T.A.C. + H.Y.D.R.A.
62 €

C-vitamiini niisutav ja sära andev hooldus 60min