Forlle’d näohooldused

FORLLE’D NÄOHOOLDUSED

Forlle´d – luksuslik nahahooldussari  Jaapanist! Mille aluseks on väiksemolekuline ioniseeritud hüaluroonhape.

HOOLDUSED ON INDIVIDUALISEERITUD

Valik aktiivseerumeid  võimaldab  spetsialistil koostada igale kliendile/patsiendile selline kosmetoloogiline programm , mis just talle vajalik on.

Forlle´d – luksuslik nahahooldussari  Jaapanist! Mille aluseks on väiksemolekuline ioniseeritud hüaluroonhape.

Forlle´d nahahooldussarjas kasutatav väikesemolekuline hüaluroonhape loodi  Jaapanis algselt  meditsiinilistel eesmärkidel. Grupp maailma tipp-teadlasi  püüdis aastaid luua onkoloogide poolt püstitatud lähteülesandest suunatuna haavaravi-geeli.  2002. aastal sai keeruline ülesanne täidetud,  firma Shimadzu uurija Koichi Tanaka sai bioloogilise makromolekulide identifitseerimise ja struktuuri uurimismeetodi arendamise eest Nobeli preemia. See ainulaadne väikesemolekuliliste ravimite tootmismeetodi globaalne patent on antud Shimadzu kontserni kuuluvale Forlle’d laboratooriumile.

Hyalogy baasil loodi aastal 2004 nahahooldus-sari Forlle´d Hyalogy.

Lisaks ülitõhusale väiksemolekulisele hüaluroonhappele teeb  Forlle´d tooted eriliseks  võimas ühendus –  iidse Hiina meditsiini kogemused ja kaasaegseim kõrgtehnoloogia.

Koostisosadeks on veel  madalmolekulaarne ioniseeritud plaatina, hüdrolüüsitud kanamunakoore membraan, pärliproteiin,  madalamolekuliline keratiin, mereelastiin, merekollgeen, skvalaan, lagritsajuure flavonoidid, siidpulber, retinool,  c-vitamiin, California ploom, jojobaõli jpm.

HOOLDUSED ON INDIVIDUALISEERITUD

Valik aktiivseerumeid  võimaldab  spetsialistil koostada igale kliendile/patsiendile selline kosmetoloogiline programm , mis just talle vajalik on.

Sarja kuuluvad järgmised kosmeetilised vahendid :

 • Hooldusvahendid tundlikule ja kuperoosaprobleemiga nahal
 • Hoolduvahendid kombineeritud ja rasusele nahale
 • Hooldusevahendid kuivale ja enneaegselt vananevale nahale

HÜALUROONHAPE on

 • naha superniisutaja ja naha immuunsuse tõstja;
 • kuulub mükopolüsahhariidide hulka ja on loomulikuks niiskuse sidujaks;
 • mõjutab haavade paranemise protsesse ja kudede taastumist;
 • alandab turset;
 • on põletikuvastase toimega;
 • reguleerib naha niiskustasakaalu;
 • tõhustab mitmete bioloogiliselt aktiivsete ainete toimet;
 • kaitseb naha pealiskihti kahjustuste eest.
Naha efektiivne niisutamine ja süva elavdamine 75 min
69 €

On nahka niisutav ja süva elavdav hooldus, mis on tõhus alternatiiv injekteeritavatele analoogsetele hooldustele. Nahk muutub elastseks, näojooned on selgemad ja kortsud madalamad. Seda hooldust võib kasutada mesoteraapia hoolduste mõju tõhusa pikendajana. Hooldust tõhustatakse massaažiga.
Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti kahjustatud naha hoolduseks .

Kuiva naha hooldusprogramm 60 min
59 €

Hooldus sobib kuiva nahatüübi puhul. Suurendab naha elastsust, paranevad naha värvus ja siledus, aktiveerib rasuainevahetust. Hooldust tõhustatakse massaažiga
Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti kuiva naha puhul

Naha kiire elavdamine 45 min
52 €

Seda hooldust soovitatakse naha koorimisjärgse taastumise kiirendamiseks ning kuiva, veevaeguses vaevleva, tundliku ja kergesti ketendava naha hoolduseks.
Hooldus mõjub järgmisel viisil: süvapuhastab, leevendab kiiresti naha ärritusnähte ja ülitundlikkust, korrigeerib ja elavdab nahka, süvaniisutab ja -toidab nahka, kõrvaldab naha kuivuse ja pingulduse tunde, parandab naha vastupanuvõimet.
Sobib: Kõikidele nahatüüpidele

Põletikke vähendav ja toksiine väljutav nahahooldus 90 min
65 €

Hooldus on süvapuhastav, kõrvaldab toksiine, leevendab põletikke, normaliseerib rasunäärmete tegevust ja naha loomulikke uuenemisprotsesse, aktiveerib pindmist vereringet, parandab nahka vastupanuvõimet, silendab nahka ja muudab naha matiks.
Sobib: Rasusele nahale

Hooldusprogramm tundlikule-kuperoosa nahale 60 min
59 €

Hoolduse käigus kasutatakse spetsiaalselt Forlle`d poolt patenteeritud aine kombinatsiooni, mis parandab veresoonte seinte elastsust. Õlid ja seerumid toidavad koheselt, rahustavad nahka ning parandavad
naha niiskuse sidumise võimet. Kuivus ja pingul tunne kaovad. Hooldust tõhustatakse tasakaalustava massaažiga.
Sobib: tundlikule nahale

Lift-maski hooldus 3D modelleerimine 90 min
95 €

Hooldus tagab kompleksset lähenemist ealiste probleemide lahendamiseks.
Taastab naha funktsioone, mis aastatega nõrgenevad, normaliseerib selle struktuuri, stimuleerib kollageeni ja elastaani produtseerimist. Ennetab pinnapealsete kortsude teket.
Sobib: Kõikidele nahatüüpidele

Hooldus pigmenteerunud, vananemisilmingutega nahale 90 min
72 €

Hooldus kiirendab naha loomulikku uuenemisvõimet ja hoiab ära liigse sarvestumise.
Hooldus stimuleerib naha tüvirakke, normaliseerib pigmendirakkude tegevust ja tasakaalustab naha hürdolipiidkihti. Hooldusel on antioksüdantne mõju. Naha värvus ja elastsus paranevad. Hooldust tõhustatakse massaažiga.
Sobib: kõikidele nahatüüpidele.